fbpx

Lajmet e fundit

Haradinaj: Tash duhet ta fitojmë luftën për vende të reja të punës dhe zhvillim ekonomik

Haradinaj: Tash duhet ta fitojmë luftën për vende të reja të punës dhe zhvillim ekonomik

Kryeministri në detyrë Ramush Haradinaj para qytetarëve të Hajvalisë ka thënë se koalicioni AAK-PSD ka plan që…
Haradinaj: Kosovau udhëhoq gabimisht nga 2008-a, e kthyem në rrugë të drejtë me miqtë ndërkombëtarë

Haradinaj: Kosovau udhëhoq gabimisht nga 2008-a, e kthyem në rrugë të drejtë me miqtë ndërkombëtarë

Haradinaj ka thënë se Kosova është qeverisur gabimisht që nga pavarësia. Ai ka thënë se është dashur…
Haradinaj tregon për çka i tha një ambasadorgjerman “ky është një lajm i mirë”

Haradinaj tregon për çka i tha një ambasadorgjerman “ky është një lajm i mirë”

Kryeministri në detyrë dhe i nominuari i koalicionit AAK-PSD për kryeministër, Ramush Haradinaj në një takim me…
Haradinaj pritet nga të rinjt pejanë: E mbështesin konceptin100% shtet

Haradinaj pritet nga të rinjt pejanë: E mbështesin konceptin100% shtet

I nominuari për për kryeministër nga radhët e koalicionit AAK-PSD, Ramush Haradinaj ka mbajtur sot një takim…
AAK-PSD, koalicioni 100% Kosovë: 119, për 100% shtet

AAK-PSD, koalicioni 100% Kosovë: 119, për 100% shtet

Sot është hedhur shorti i numrit të partive politike që garojnë për zgjedhjet parlamentare të 6 tetorit…
Haradinaj: Peja ka vullnet të madh për t’u bërë aksionare e konceptit 100%

Haradinaj: Peja ka vullnet të madh për t’u bërë aksionare e konceptit 100%

Kryeminstri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka njoftuar se përveç disa fshatrave të tjera, në Pejë ka vizituar…